יום חמישי, 27 בדצמבר 2012

איך להציג את עצמך ברשת הפייסבוק


פרופיל ברשת הפייסבוק יש כמעט לכולם אך מעטים יודעים באמת כיצד לעצב פרופיל ולבנות תדמית. חשוב להבין כי הפייסבוק הוא כלי חיוני באמצעותו אפשר להתחיל עם בחורות, למצוא סטוצים באינטרנט ואפילו להצליח עם גברים. כל זה אפשרי כאשר מנצלים נכון את הפלטפורמה ובוחנים היטב את המסרים שמעביר הפרופיל.

חשוב שתבינו כי כל בחורה שמעלה על דעתה לצאת אתכם מיד נכנסת אל הפרופיל שלכם מתוך מטרה לבחון את התחביבים שלכם, רשימת החברים ולדעת מה אתם אוהבים יותר או פחות. כאשר היא נתקלת בפרופיל שמכיל אלפי חברים היא עלולה לחשוב שאתה לא אדם אמין. רשימת החברים של אדם מבוגר ונורמלי מורכבת מגברים ונשים כאשר לגבר הגיוני שיהיו יותר חברים גברים ולאישה יותר חברות בנות.

פרופיל של גבר עם הרבה בחורות

אם יש לך בפרופיל 20% חברים גברים אל מול 80% בחורות רווקות צעירות התדמית שמתקבלת היא לא רצינית. כל בחורה שמבינה עניין מיד תבין כי מדובר בפרופיל פיקטיבי למטרת היכרויות או גבר לא רציני. אל תאסוף בחורות מאתרי הכרויות אל הפרופיל שלך מבלי למחוק את אלו שכבר לא רלוונטיות. הרבה בחורות בפרופיל אולי יהפכו אותך לפופולרי בקרב הגברים אך יבריחו בחורות חמודות איכותיות.

תמונות לפייסבוק

תשתדלו להעלות מגוון תמונות ולא רק תמונה אחת. התמונות שלכם צריכות להראות שאתם אנשים מעניינים עם מגוון תחומי עניין וחיים עשירים. תשתדל שלא יהיו לך רק תמונות ממסיבות או תמונות מהלימודים. אידיאלי שיהיו כמה תמונות מנושאים שונים : תמונות שלך מבלה בטיול בטבע, תמונה שלך עושה פעילות גופנית (זה משדר גבריות), תמונה שלך עם המשפחה, תמונות שלך בעבודה וכדומה. תמונת הפרופיל צריכה להיראות טבעית והאדם המצולם צריך להיות בפעילות – גולש, מטייל או מתרועע עם אנשים אחרים.

נשים אוהבות גבר אלפא, לכן תמיד עדיף להיות זה שיושב בראש השולחן, עומד בראש הטור, מוביל את הקבוצה וחשוב אולי הרבה יותר – מחייך ולבוש היטב.

התמונות שלך צריכות לשדר שיש לך חיים מעניינים, מרתקים ושיש לך חברים שאוהבים אותך. תיזהר לא לשים תמונות קטנות ולא ברורות שלך עם משקפי שמש או משהו כזה. גברים שיש להם פרופיל עם מעט תמונות לא ברורות יוצרים חשד אצל הבחורות. אחד הדברים הכי חשובים שהתמונה צריכה ליצור זה אמון. חשוב מאוד: אל תצלם את עצמך מול המראה – זה צועק "אני בודד" ובטח אל תצטלם לבד מול המראה בלי חולצה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה