יום חמישי, 6 בדצמבר 2012

איך למצוא סקס קל באתרי סטוצים?

סטוצים לא מתאימים לכל אחד ואכן עד לתקופה האחרונה רוב החברים באתרים של סטוצים היו גברים.  אבל, היום הדברים מתחילים להשתנות בתחום. עידן האינטרנט שמעודד חופשיות מינית הרבה יותר נשים נרשמות לאתרי סטוצים.


אתרי הכרויות לסקס קל, משמעו סטוצים, צצים בכל יום כמו פיטריות אחרי הגשם. האם יש אמת באתרים הללו? האם אנשים אמיתיים באמת נרשמים לאתרי הכרויות לסטוצים? התשובה היא כן, אבל ואני אסביר.
עידן האינטרנט הביא לפתיחות מינית גדולה יותר ברחבי העולם, היום מותר לעשות באינטרנט ולהגיד באינטרנט המון דברים שלא הייתי אומרת ועושה בעולם האמיתי. 

כמעט לכל אחד מאיתנו יש היום דמות וירטואלית. הדברים שאני אעיז לומר ולעשות בצ'אט או בפורום רחוקים אלף שנות אור מדברים שאני אעיז לעשות בעולם האמיתי.

נשים יודעות היום מה הן רוצות, מה הן צריכות ולא מתביישות לדרוש את זה. בחורה צריכה מגע, היא צריכה סקס. היום כבר עלה הגיל שבו בחורות מתחתנות בו. אם בחור בעבר הייתה מתחתנת בממוצע בגיל 22 היום הגיל הממוצע הוא 27 . אם פעם בחורה הייתה שוכבת עם בערך 4 גברים במהלך חייה, היום ממוצע הפרטנרים לסקס שבחורה מחליפה עומד על 16.

היום בחורות כבר לא מתביישות לומר שהן אוהבות סקס ורוצות סטוצים. אני אישית מכירה שתי בחורות שנראות טוב שרשומות באתר הכרויות לסטוצים. אחת מהן היא בחורה ממש איכותית, סטודנטית מבית ספר לאחיות, שהחבר שלה זרק אותה, הביטחון העצמי שלה היה ברצפה והיא הזדקקה למגע אנושי בלי הרבה שאלות, באתר סטוצים היא מקבלת את זה.

בהתחלה היא קצת התביישה לספר שהיא נרשמה לעוד אתר סטוצים באינטרנט ואני לא הבנתי איפה היא פתאום מוצאת סטוצים כי לרוב היא הייתה בחורה של מערכות יחסים רציניות ובסוף היא סיפרה לי איפה היא מוצאת סטוצים בקלות. בהתחלה כמובן שאני לא הסכמתי והייתי נגד, אבל אחר כך הבנתי ממנה שזה באמת טוב בשבילה אז רק ביקשתי ממנה להיזהר כי בכל זאת היא בחורה שגרה לבד ומזמינה גברים זרים הביתה. היא צחקה ואמרה לי שבינתיים שלושת הגברים שהיא פגשה באתרי סטוצים היו חנונים סטודנטים בטכניון.

באופן הזוי לחלוטין היא פגשה באתרי סטוצים גברים אפילו יותר איכותיים ומשכילים מהגברים שהיא פגשה באתרי הכרויות רגילים! זה נכון שחלק מהפרופילים באתרים האלו יכולים להיות מזויפים אבל חלק גדול מהם הוא אמיתי,אם הפרופילים לא היו אמיתיים ואנשים לא היו משיגים סקס באתרים הללו האתרים היו מין הסתם נסגרים.

עצם העובדה שהם לא נסגרים אלא רק מתרבים מוכיחה שהאתרים הללו אמיתיים ושאפשר להשיג שם סקס. כשאישה בוחרת גבר לכל מטרה היא בודקת שלושה דברים (גם זונה בודקת את אותם שלושה דברים בלקוח לפני שהיא הולכת איתו ). 
  1. ביטחון – אין סיכוי לאלימות , בודקת שאתה לא אלים.
  2. פוטנציאל כלכלי– מצב כלכלי וסיכוי לפרנסה טובה.
  3. מראה חיצוני.

לכן, כשאתה פונה לבחורה באתר סטוצים, חשוב מאוד לפנות אליה בצורה הגיונית וכנה, תפנה אליה כאילו היא בן אדם אמיתי ולא איזו בלונדינית שופעת מהפנטזיה שלך. למרות שאתרי סטוצים נועדו בשביל להגשים לך פנטזיות מיניות, בהתחלה אתה חייב לתת לה תחושת ביטחון.

אם אתה מעוניין להשיג סקס קל וסטוצים באינטרנט זה אפשרי, רוצה לדעת איך להרשם לאתר סטוצים טוב בחינם ולקרוא עוד בתחום –טיפים להצלחה באתרי סטוצים (סקס קל) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה