יום חמישי, 18 בנובמבר 2010


השיטה שלי תסדר לך גישה למאגר של אלפי בחורות פנויות. תבחר עשרים מתוכן, תעשה צעד ומבחינה סטטיסטית תצליח להשכיב מישהי מהן. ואם לא, אז תתחיל לשפר את עצמך ולהתאמן עם מדריכים שמסבירים איך להתחיל עם בחורות .

אם אתה לא מצליח להשכיב בחורה אחת מתוך עשרים שאתה מכיר אתה חייב בדק בית. אתה חייב ללמוד מה לא עובד אצלך ולתקן את זה. אם משהו לא עובד תשנה.

 איך להשכיב בחורה תוך ארבעה ימים (96 שעות!):

שלב ראשון:
בשביל להשכיב בחורות קודם כל תרשם מיד לאתר הכרויות רציני שיש בו המון בחורות. אני הלכתי על בליינד דייט וג'י דייט. שני אתרים רציניים שמספקים לי בדיוק את  מה שאני רוצה.

אתה רוצה אתר עם המון בחורות, כל מיני סוגים של בחורות ואתר שבכל יום מצטרפות אליו עוד ועוד בחורות.
בחורה שנרשמת לאתר הכרויות רציני ובאמת רוצה להכיר תרצה להיפגש איתך כמה שיותר מהר. היא מחפשת קשר רציני אז אין לה זמן למשחקים והיא מהר מאוד תיתן לך טלפון ותקבעו דייט. אם הדייט נראה לבחורה היא מהר מאוד תכוון אותך למיטה. לבחורה שמחפשת קשר רציני אין מה לבזבז זמן היא תרצה מהר מאוד לבחון את כל הקישורים שלך, כולל במיטה  אני ממליץ להירשם לבליינד דייט חינם בקישור הזה. 


אחרי שנרשמת לאתר וכתבת פרופיל תתחיל לשלוח הודעות לבחורות. אל תשלח הודעות רק לכוסית תשלח גם לבחורות רגילות. כל יום אתה שולח לפחות 10 הודעות. כן, עצלנים לא מצליחים עם בחורות, 10 הודעות לבחורות בכל אתר.

מתוך ה-20 הודעות ששלחת אתה אמור להשיג לפחות 6 תשובות ומתוך ה-6 תשובות לפחות 3 מספרי טלפון. אם אתה לא מקבל לפחות 6 תשובות מתוך 20 הודעות ששלחת תבדוק את עצמך כי משהו אצלך לא עובד נכון ואתה לא תצליח להשכיב אותה.

בחורה שלא זורמת לכיוון טלפון אחרי ארבע התכתבויות סתם שורפת לך זמן, תוותר עליה. רוב הסיכויים שהיא גם תהיה כבדה ולא תזרום טוב.

שלב שני:
השגת טלפון מהבחורה? תתקשר אליה תוך שלושה ימים. אם לא התקשרת תוך שלושה ימים אתה שרוף. תהיה חכם ואל תתעסק עם יותר מארבע בחורות במקביל, אתה סתם תשרוף את עצמך.

אחרי גג שתי שיחות טלפון תקבע דייט, אין מה לדבר הרבה בטלפון בלי לקבוע דייט.

לפני הדייט תקרא את המדריך הזה  איך להתנהג עם בחורות .ותעשה בדיוק מה שהם אומרים שם.

שלב שלישי: מה לעשות בדייט.

  1. תראה טוב ותדאג שיהיה לך ריח טוב.
  2. תבוא לאסוף אותה. אם אתם נוסעים ביחד ואתה מחזיר אותה הביתה יש לך יותר סיכוי להשכיב אותה.
  3. אתם יוצאים לפאב, בשום אופן לא לבית קפה.
  4. תזמין לכם אלכוהול בכייף. תרים צי'ייסר לחיי משהו לפחות 3 פעמים בערב.
  5. תתחיל להרגיל אותה למגע שלך בעדינות בנגיעות קטנות ועדינות.

פאב + אלכוהול + נגיעות קטנות + מוזיקה טובה + אווירה טובה = דייט מוצלח.

אם אתה לא בטוח לגבי הכישורים שלך בדייט עם בחורה אז אין טעם שתנסה להשכיב בחורה בדייט ראשון. תתחיל לקרוא מידע ומדריכים (שמתי קישור לאחלה מדריך חינם למעלה) על בחורות ודייטים. יש מלא חומר טוב באינטרנט. יכולת טובה ליצור אינטראקציה ולהתחיל עם בחורות זה משהו שיעזור לך בחיים. זה לא משנה אם אתה מנסה להשכיב או למצוא מישהי לקשר רציני, זה חשוב שכל גבר יידע איך מתחילים עם בחורה.


סך הכול אם ביום ראשון אתה מכיר בחורה באתר הכרויות, ביום שני מדבר איתה בטלפון, יום שלישי פגישה ראשונה = אתה מצליח להשכיב ביום שלישי או גג ביום רביעי. ולזה אני קורא שבוע טוב.


הרשמה חינם לג'יי דייט 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה