יום שלישי, 16 בנובמבר 2010

איך להתחיל עם בחורות?


השיטה היא השיטה שבה גברים שתמיד מוקפים בחורות משיגים בחורה. תאמינו או לא אבל מדובר בשיטה פשוטה למדיי וזה עובד כמו קסם על בחורות. את השיטה המלאה ועוד מלא עצות טובות שעובדות על בחורות אפשר לקבל בחינם בקישור הזה מדריך אומנות הפיתוי 


המדריך הזה הוא בחינם, כן אתה קוראים נכון - ח י נ ם ! אני אישית, שיניתי את הדרך שבה אני מסתכל על בחורות ומתנהג לידן אחרי שקראתי את המדריך והיום אני מצליח להשיג מלא מספרי טלפון מבחורות.


בכל מסיבה או יציאה שלי יש לי לפחות שני מספרי טלפון מבחורות שוות ואני משיג עוד מלא מספרים מבחורות באתרי הכרויות. מסתבר שרווק בן 29, סטודנט למדעי המחשב, הוא גבר מבוקש. 

כמו שהבטחתי, אז הנה השיטה שלי להתחלה עם בחורות, לי זה עובד מעולה וזאת שיטה שפיתחתי אחרי שקראתי את מדריך אומנות הפיתוי   . לכל גבר מתאימה שיטה אחרת, זאת השיטה שלי והיא אבדה לרוב החברים שלי שניסו גם וקראו את המדריך.


זאת שיטה שבה אתה בעצם בכלל לא מתחיל עם הבחורה ובשיטה הזו היא לא תוכל לסרב לך.
דבר ראשון תשכח ממשפטי התחלה דבילים כמו "זה כאב כשנפלת מגן עדן?" "מה השעה?" "אפשר להתחיל איתך?" "את ממש יפה" – כל המשפטים הללו בכלל לא עובדים על בחורות, הם רק הורסים לך וגורמים לך להראות אידיוט.

השיטה להתחיל עם בחורה היא פשוט מאוד ליצור אינטראקציה. אתה לא מתחיל איתה אתה יוצר מצב חברתי שבו אתה והבחורה מדברים ומפתחים שיחה בלי לגשת ולהתחיל איתה ישירות. אתה יוצר איתה קשר ושיחה בלי הלחץ והזיעה שנלווים להתחלה עם בחורה.

כיצד יוצרים אינטראקציה עם בחורה:

  1. חוק מספר 1: ביטחון עצמי.  אתה חייב ליהנות ולהרגיש בנוח במקום שבו אתה נמצא. ברגע שאתה תרגיש בנוח בפאב, במסיבה, בספרייה או בכל מקום אחר שבו אתה יוצר אינטראקציה להתחלה עם בחורה, אתה תשדר שנוח לך, כייף לך ואתה בטוח בעצמך.
התכונה שהכי מושכת בחורות בגבר היא גבר שבטוח בעצמו, יודע מה טוב לו, משיג את מה שהוא צריך ונהנה תוך כדי. בחורות אוהבות גברים קשים להשגה.  1. חוק מספר 2 : תראה טוב. תתקלח לפני שאתה יוצא, אין מצב שבחורה תופסת אותך מסריח מזיעה או כל ריח מגעיל אחר. אם אתה מתכוון להתחיל עם בחורות באותו יום אז אל תאכל בצל. תתלבש טוב, שים ג'ל, תראה כמו גבר שיודע מה הוא רוצה. חשוב לא להגזים שהבחורה לא תחשוב שאתה נשי, חשוב שתזכור שישנו גבול דק בין אומץ לטמטום.

  1. חוק מספר 3 : צור אינטראקציה עם הבחורה בלי שהיא תרגיש. החוכמה היא להשתלב לה בסביבה הטבעית כמו זיקית בלי שהיא תרגיש. בדרך הזו היא תתרגל לנוכחות שלך וכשתתחיל לדבר איתה זה יראה לה טבעי ואמיתי כי היא תרגיש נוח לידך. ברגע שבחורה מרגישה לידך נוח והיא רואה שכייף לה וכייף לך היא תקשר את הכיף הזה אלייך. היא תעשה 1+1 ותגיע למסקנה שהיא נהנית איתך, מרגישה בטוחה לידך ורוצה להכיר אותך טוב יותר. בשלב הזה הבחורה שלך ואתה הולך לקבל מספר.

בעזרת שיטת האינטראקציה אתה תהנה יותר בכך סביבת החיים שלך, תהיה אופטימי יותר, מושך יותר והבחורות יזרמו כמו מים. כישורי התחלה עם בחורות ישפרו את איכות החיים שלך בצורה שאתה לא תאמין. איך לסיים דייט במיטה?  
תגובה 1:

  1. באמת ממליצה על המדריך

    https://sites.google.com/site/awscfs/chatwin/thebigsecert

    השבמחק